Nad Chodelkę

Achtung, achtung, nowa impreza odbędzie się na lubelszczyźnie. Tak jak na RDS w nazwie pojawi się rzeka, na dodatek znad dolnego Sanu będzie całkiem niedaleko. Nazwa imprezy to Rajd Źródeł Chodelki. Bardzo ładna nazwa, więc chętnie napiszę o niej kilka słów. Termin imprezy to 08.09.  a baza mieścić się będzie w Kłodnicy Dolnej (gmina Borzechów). Gdzie to jest? Na granicy powiatów kraśnickiego i lubelskiego.

Za imprezą stoi znany niektórym z rajdowych tras Michał Dubil. Michał od kilku lat zajmuje się organizacją imprez lokalnych: Dnia Dziecka, rajdów rowerowych i harcerskich czy strażackiego Pikniku Odpustowego. Idzie mu to sprawnie, więc można liczyć na dobrą organizację zawodów.

Impreza zostanie rozegrana w formule rogainingu. Trasy będą dwie: trzygodzinna i ośmiogodzinna. Organizator jednakowo będzie cieszył z obecności zarówno wymiataczy, którzy w osiem godzin machną 70 kilometrów jak i rodzin z dziećmi idących na trzygodzinny spacer do lasu.

Trasa nawigacyjnie ma być prosta, aby zachęcić do rajdów na orientację początkujących. Organizator obiecuje, że po drodze „wyzbiera” w terenie wszystkie wzniesienia, aby całkiem łatwo jednak nie było .

Wpisowe – 20 zł dla dorosłych, 10 zł dla dzieci, dla mieszkańców gminy Borzechów 50 % taniej. Bardzo atrakcyjne dla tych, którzy trzymają węża w kieszeni.

Jest spora szansa, że posiłek dla uczestników przygotują panie z lokalnego Koła Gospodyń Wiejskich. Może być fajnie!

 

Strona rajdu na FB

Regulamin

27545627_1051540541653075_1214743197199598590_n

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s