RDS – newsy

  • Kilku zawodników z TP 100 pytało czy jest możliwość, by na trasie znalazła się gdzieś woda. Skoro jest zapotrzebowanie – woda zostanie dowieziona na PK 11 znajdujący się na 58. kilometrze. Jest jednak jedno małe „ale”: na weekend zapowiadany jest spadek temperatury. Jeżeli spadnie ona poniżej zera, to z wody nic nie będzie. Chyba, że ktoś będzie miał czas i ochotę na topienie lodu.
  • Jeszcze tydzień temu naokoło Pruchnika leżało prawie 30 cm śniegu. Obecnie topi się on bardzo intensywnie. Do weekendu śniegu może już nie będzie, ale za to będzie mnóstwo błota. Chyba, że temperatura spadnie poniżej zera. Wtedy polecam zabrać na trasę łyżwy.
  • W niedzielę 18.03. sklepy będą zamknięte. Może to być istotne zwłaszcza dla tych, którzy w sobotę dotrą dp bazy późno w nocy. Pamiętajcie o wałówce na niedzielę, bo będziecie chodzić głodni.
Reklamy

2 myśli w temacie “RDS – newsy”

  1. Pomysł z wodą na 58 km bardzo dobry. Jak postawisz butelki blisko siebie odizolujesz od podłoża i nakryjesz je jeszcze jakąś płachtą to tak szybko nie zamarzną.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s