RDS – nowe wiadomości

Nazbierało się trochę rajdowych zaległości, niniejszym więc nadrabiamy.

Informacją pierwszą, najwyższej wagi, jest podanie do wiadomości bazy imprezy. Rajdowiczów gościć będzie Gimnazjum Publiczne im. ks.Bronisława Markiewicza w Pruchniku mające swą siedzibę przy ulicy Szkolnej 12.

Druga ważna sprawa to uruchomienie nowej kategorii. Dzięki pomocy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku możemy wprowadzić na rajdzie dodatkową kategorię KW, przeznaczoną dla osób mających 50 i więcej lat. Klasyfikowane w niej będą osoby urodzone w roku 1968 i starsze.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki to instytucja, która zaprosiła RDS do Pruchnika. Co roku odbywają się w tej miejscowości Pruchnickie Harce Rowerowe, impreza na orientację. Bywały lata, gdy Harce wchodziły w skład Pucharu Polski w Rowerowych Maratonach na Orientację. Mieliśmy kiedyś z PKŻ okazję przyjrzeć się tej imprezie z bliska i bardzo nam się tam podobało. Dlatego bardzo nas ucieszyła propozycja, by zorganizować rajd właśnie tam.

Tegoroczne PHR zaplanowane są na 19.05. Nie będzie to jednak jedyna impreza rowerowa w tej okolicy. Na 30.06. zaplanowany jest Zlot Rowerowy, impreza mniej sportowa, a bardziej rodzinna.

Na koniec pozdrowienia z Nadleśnictwa Dynów, które przesłało nam instrukcję co robić, gdy w lesie natkniemy się na symbol tegorocznego RDS – misia.

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s