Lista startowa

TP 100 K

1. Karpa Katarzyna, Warszawa

2. Sochacka Katarzyna, Rokietnica

TP 100 M

1. Drożdżyński Krzysztof, Powstaniec Dobra, Klęk, X

2. Karabin Bartłomiej, Polowanie na Wiewiórkę, Dobra, X

3. Podraza Tadeusz, UltraTarnów, X

4. Lekki Jerzy, BB Runners, Bielsko – Biała, KW, X

5. Jaśkiewicz Piotr, Lunatycy, Kraków

6. Kopczewski Michał, Royal Golf Club Wilanów, Warszawa, X

7. Mazurek Krzysztof, SKPB Warszawa, X

8. Szpak Paweł, Motyla Noga, Kielce, KW, X

9. Głuszcz Marcin, Zgierz, X

10. Zacharko Dominik, Pabianice, X

11. Słopiecki Janusz, Lone Wolf, Kielce, KW, X

12. Lulek Zenon, motyla Noga, Masłów, X

13. Witczak Przemysław, Dreamtime Trails, Warszawa, X

14. Korpula Grzegorz, Piekoszów, X

15. Hippner Marcin, Kosmate Pały Gandalfa, Gdańsk, X

16. Eibl Andrzej, Eiblu Team, Chocianów, X

17. Łach Piotr, Kraków

 

TP 50 K

1. Łaska Renata, KInO Stowarzysze, Warszawa, KW, X

2. Sejbuk Anna, Zjebas, Siedlce, X

3. Dubil Aleksandra, Rajd Źródeł Chodelki, Kłodnica Górna, X

4. Wasyliszyn Bernadetta, Jaroslawska Grupa Biegowa Sokół, Maleniska

5. Lis Dominika, Na Skuśkę, Garwolin, X

6. Sobieska Maria, Na Skuśkę, Warszawa, X

7. Hoduń Anna, Muay Running Team, Słomniki, X

8. Hołdakowska Anna, Warszawa, X

9. Leszczyńska Magdalena, Milanówek, X

10. Grabowska Joanna, WKS Wawel, Kraków, X

11. Jurkowska Iwona, Jeruzal, X

12. Malanowska Anna, Bemowo Orienteering Team, Warszawa

13. Malinowska Elżbieta, Kolechowice, X

14. Osyszko Izabela, Kobyle

15. Misiaczek Ewa, KB Galeria Warszawa, KW

 

TP 50 M

1.  Moszkowicz Paweł, Navigator, Kraków, KW

2. Czechowicz Dariusz, Poranny Patrol / Dzikie Życie Run Team, Kraków, X

3. Gostomczyk Karol, Platinum Ubezpieczenia, Studzienice, X

4. Domin Tomasz, NightRunners+, Kraków, X

5. Stuglik Krzysztof, Legendary Seeker, Kraków, X

6. Kwitowski Piotr, Mazurskie Tropy, Warszawa, X

7. Łaski Tomasz, KInO Stowarzysze, Warszawa, KW, X

8. Maryniak Mariusz, Irokez, Kraków, X

9

10. Mioduszewski Mateusz, UKA, Warszawa

11. Litewka Jacek, Drużyna Gabrysi, Wielka Wieś, X

12. Korzeniewski Łukasz, UKA  / RobimyJatke, Warszawa, X

13. Potoczny Piotr, Triathlon Jarosław, X

14. Gąsiorek Paweł, Złamane Wiosło, Zabrze, X

15. Dubil Michał, Rajd Źródel Chodelki, Kłodnica Górna, X

16. Dubil Bartłomiej, Rajd Źródeł Chodelki, Kłodnica Górna, X

17. Sapuła Zbigniew, Rajd Źródeł Chodelki, Ewunin, X

18. Kargol Marcin, Smashing pĄpkins / NBR Team, Otwock

19. Lenczowski Jan, team360stopni, Sulejówek, X

20. Siejko Łukasz, Mimochodek, Lublin, X

21. Kacprzycki Olaf, Olo Solo, Warszawa, KW

22. Łazowski Krzysztof, KInO Stowarzysze, Warszawa, KW, X

23. Wągrodzki Marek, Na Skuśkę, Górzno, X

24. Wasilewski Tomasz, Na Skuśkę, Garwolin, X

25. Hoduń Zdzisław, Słomniki, KW, X

26. Ciuraszkiewicz Konrad, Olkusz, X

27. Jabłoński Rafał, Złamane Wiosło, Rydułtowy, X

28. Hołdakowski Wojciech, Warszawa, X

29. Sokulski Jerzy, Kraków, KW, X

30. Frynas Sławomir, Lublin, X

31. Gąsiorek Tadeusz, Złamane Wiosło, Rybnik, KW, X

32. Bojczuk Marek, Mielec, KW, X

33. Duda Tomasz, małaanitateam, Kraków, X

34. Toporowski Sławomir, Mińsk Mazowiecki, KW, X

35. Wyciślak Grzegorz, Navigare necesse est, Rzeszów, X

36. Krochmal Adam, Bemowo Orienteering Team, Bemowo

37. Toborek Michał, Lublin, X

38. Bogaczyk Mateusz, Elton & Borys, Kraków, X

39. Porębski Marek, Targowisko

 

TP 25 K

1.

2. Soból Agata, Gorzyce, X

3. Szeliga Iwona, PruBike, Pruchnik, X

4. Szkoła Izabela, PruBike, Pruchnik, X

5. Szczur Iwona, Yawaza, Nowa Dęba, X

6. Magosa Anna, Sandomierz, X

7. Orawiec – Sułek Ewa, Nowy Kamień, X

8. Ochab Maria, Ich Troje, Jarosław, X

9. Kołaczko Katarzyna, Ich troje, Przeworsk, X

10. Pawluczuk Elżbieta, Małaszewicze, X

11. Ligencka Agnieszka, Lublin, X

12. Kuś Izabela, MAR-IZA, Pruchnik, X

13. Gdowska Barbara, Spasione Miśki, Gliwice, X

14. Wasińska Joanna, Pogromy Pulpetów, Garwolin, X

15. Chyła Edyta, Pilchów

16. Szeląg Bernadetta, z najlepszego miasta, Kraków

 

TP 25 M

1. Marek Mirosław, InO.Maniak, Nowa Dęba, X

2. Oleksak Marek, Wydry Galicja, Jagiełła, X

3. Kruk Zbigniew, Wydry Galicja / Przeworska Grupa Biegowa, Gać, X

4. Skotnicki Krzysztof, Jarosław, KW, X

5. Pajda Jaromir, Triathlon Jarosław, X

6. Ślusarek Dariusz, Bielsko – Biała

7. Ligencki Maciej, Inochodziec, Lublin, X

8. Szeliga Marcin, PruBike, Pruchnik, X

9. Szkoła Mateusz, PruBike, Pruchnik, X

10. Szczur Wiesław, Yawaza, Nowa Dęba, X

11. Puścizna Paweł, Saint – Gobain Squad, Gorlice, KW

12. Żydek Jarosław, Konopnica, X

13. Kochanowicz Janusz, jklaser.pl, Pruchnik, X

14. Mach Tadeusz, Rzeszów, KW, X

15. Zioło Jarosław, Sanok, X

16. Zioło Bartosz, Sanok, X

17. Pieszko Dawid, PruBike, Jodłówka, X

18. Ochab Jacek, Ich Troje, Jarosław, X

19. Kuś Marcin, MAR-IZA, Pruchnik, X

20. Klimasz Józef, Szarotki, Rzeszów, KW, X

21. Szykuła Paweł, PruBike, Pruchnik, X

22. Filipiak Marcin, Góry

23. Podolak Zbigniew, Przemyśl, KW

24. Kania Tomasz, z najlepszego miasta, Kraków

25. Grdeń Wiesław, Wędrowny Sokół, Tarnobrzeg, KW

26. Hajduk Grzegorz, G.B.U.R. , Rzeszów

27. Gdowski Sławomir, Spasione Miśki, Gliwice, X

28. Motyka Mariusz, Jarosławska Grupa Biegowa, Radymno, KW, X

29. Guzowski Dominik, Stalowa Wola, X

30. Burkowski Daniel, Stalowa Wola, X

31. Osyszko Andrzej, Kobyle

32. Wasiński Łukasz, Pogromy Pulpetów, Garwolin, X

33. Piotrowski Maciej, Rzeszowskie Gazele i Gepardy, Rzeszów

34. Chyła Robert, Pilchów

 

X – opłacone wpisowe

KW – kategoria 50+

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s